גירושין בישראל

עבירות צווארון לבן

עבירות צווארון לבן מכונות כך בשל מה שכביכול מאפיין את אלו שחוטאים בעבירות הללו, כלומר, מי שלעבודה שלהם יוצרים עם חולצה לבנה. במילים אחרות אנחנו מדברים על כל מה שנוגע למעילה ונטילה של כסף שלא על פי חוק מאירגון או מוסד עליו היה אמון מבצע העבירה. עבירות צווארון לבן יכולות להיות ביודעין או שלא ביודעין, אלו יכולים להיות סכומי כסף גדולים העומדים על הפרק ואלו יכולות להיות עבירות שבוצעו בעקבות אינטרסים שלא נוגעים רק לכסף, כך או אחרת מדובר על תחום מורכב מאוד במשפט הפלילי, כזה שצריך להבין בו היטב כדי להוציא ממנו את המיטב.

מדובר על תחום מורכב ולכן חשוב לבחור את מי שמבין בתחום

עבירות צווארון לבן הן הרבה פעמים עבירות שמשויכות לתחומים שנחשבים מעט מורכבים בעולם המשפט. בין היתר הסיבה לכך היא שמדובר על עבירות שעוסקות בנטילה של כסף, בנושאים פיננסיים מורכבים ועוד. הרבה פעמים החשודים בעבירות מהסוג הזה יחקרו באגף נפרד של המשטרה שעוסק רק בנושא הזה, פשוט משום שמדובר על נושא כל כך מורכב. בדיוק בגלל זה חשוב לבחור סיוע משפטי מאיש מקצוע המכיר את התחום הזה היטב. כדי שתהיו בטוחים שאתם מקבלים את המעטפת המשפטית הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל.

אתם אזרחים שווי זכויות במדינה דמוקרטית

חשוב לזכור כי אתם אזרחים שווי זכויות במדינה דמוקרטית. יש לכם את הזכות לקבל את המענה המשפטי הטוב ביותר. יתרה מכך, יש לכם את הזכות לספר את הסיפור מנקות המבט שלכם. הרי אנחנו כולנו יודעים שהחיים הם לא שחור ולבן, גם אם לשון החוק קובעת אחרת, בסופו של דבר אנחנו חיים בעולם מורכב הכולל שורה ארוכה של אינטרסים ולא כל פעולה שיש בה מניעים כאלו ואחרים היא בהכרח עבירה פלילית.

בדיוק בגלל זה חשוב לזכור שזה לא נגמר עד שזה לא נגמר. הרבה פעמים הליך פלילי יכול להוביל לשורה של רגשות מורכבים ולא קלים, אבל זה שאתם אולי נחשדים בביצוע של מעשים כאלו ואחרים, זה לא אומר שאתם אכן תמצאו אשמים במשפט. בדיוק בגלל זה קיימים אנשי מקצוע מעולים שהתפקיד שלהם זה לעזור לכם בצורה הטובה ביותר.

מה כולל תהליך עבודה מול עורך דין

התפקיד של עורך הדין הוא לתרגם את הסיפור שלכם לשפה המשפטית. עולם המשפט לא מתנהל בהכרח כמו עולמות אחרים, אנחנו הרבה פעמים צריכים לדבר את השפה כדי שנצליח לצאת וידינו על העליונה. בחלק הראשון של העבודה ננסה להבין מה בדיוק קרה. כמובן שככל ששיתוף הפעולה מצידכם יהיה גדול יותר כך יהיה קל יותר לסייע לכם בתהליך. לאחר מכן נבנה את התיק ואת הטענות המשפטיות שמאחוריהן אנחנו עומדים. בסוף תתבצע עבודה שבמסגרתה חקירה של החוק וניתוח שלו כדי שיתמוך באותן הטענות עימן אנחנו יוצאים לדרך. מהצד השני, אנחנו נתווך ונהיה הקול שלכם בבית המשפט כדי שנוכל להיות בטוחים שאתם מקבלים את הזכויות המלאות המגיעות לכם על פי חוק.

בראש מעייננו עומד הלקוח

כאמור, הליך משפטי הוא לא דבר נעים. אבל המטרה שלנו היא לראות את טובתכם מעל הכל. אנחנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח כי המשפט יתנהל בצורה הטובה ביותר שאפשר מבחינתכם. את העבודה הזו נבצע באחריות ובמקצועיות רבה.