גירושין בישראל

לסיים את זה יפה

למרות שהנישואים שלכם הביאו לכם אושר, המצב השתנה! אתם כבר לא מרגישים אותו דבר. סיום הנישואין יכול להיות תהליך כואב לכול המעורבים, אבל יש מספר אסטרטגיות שיכולות לסייע לכם לסיים את הנישואין שלכם בדרך היפה ביותר שאפשר בפן האישי והמשפחתי.

היו בטוחים שאתם רוצים לסיים את הקשר

אל תאיימו לעזוב כדי לגרום לבן/בת הזוג שלכם להשתנות. היו בטוחים שחיי הנישואין שלכם באמת חסרים אהבה, כבוד או שמחה ולא ניתן להחיות אותם. אם עדיין יש לכם תקווה, ובעיקר אם אתם גם הורים לילדים שעלולים להיפגע מהפרידה, קבלו ייעוץ כדי לראות אם וכיצד אפשר להציל את הקשר שלכם.

כאשר אתם בוחרים להיפרד עדיף שתרגישו בטוחים ולא כעוסים. זה גם הזמן הנכון להתייעץ עם עו?ד לגירושין. מן הסתם, עו?ד פלילי יוכל לסייע לכם במקרה שהגירושין נובעים מסיבות הקשורות לנסיבות פליליות כמו אלימות במשפחה.

הליך גירושין ללא עזרת עורך דין יכול להיות מאתגר. עורך הדין מסוגל להעניק לכם לא רק עזרה משפטית אלא גם כתף ידידותית להישען עליה. הנה כמה סיבות נוספות בגינן כדאי להצטייד בשירותי עורך דין בתהליך הגירושין.

  • להסדיר את ההסכם

זוגות שמחליטים להיפרד, רואים לעתים רחוקות את הדברים עין בעין. לכן, לא קל להגיע להסכם הדדי. אנשים על סף פרידה עשויים שלא להסכים עם בן/בת הזוג ולהתנגד לכל הצעת הסכם. כניסה למלחמה הזו עשויה להימשך לנצח. בעזרת עורך דין לגירושין, תוכלו להגיע להסדר מוסכם הרבה יותר מהר.

  • לשמש כמתווך בין שני בני הזוג

זוגות רבים שעוברים גירושין חווים כעס, תסכול או בוז אחד כלפי השני. תחושות אישיות שליליות מובילות לא פעם לקרבות בין בני הזוג, פוגעות בילדים ומוסיפות שמן למדורה. עורך דין לגירושים יכול לסלק רגשות שליליים אלה, כשהוא לוקח על עצמו גם את תפקיד המגשר.

  • להפחית את הלחץ הרגשי

תהליך של גירושין יכול לרוקן אתכם מבחינה רגשית ופיזית ולהשפיע על כלל בני המשפחה שלכם. על ידי שכירת שירותיו של עורך דין אמין, אפשר להפחית את הלחץ או לפחות להוריד חלק מהנטל הכבד. עורך הדין יהיה שם כדי לעזור לכם לטפל בפרטים, לשמור על מיקוד ולהושיט לכם יד לאורך התהליך כולו.

  • לזרז את הליך הגירושין

כשעוברים גירושין הדבר האחרון שאתם רוצים זה להאריך את התהליך. בעזרת עורך דין מומחה בענייני משפחה, כל תהליך הגירושין וההגעה להסדר מוסכם יהיה הרבה יותר חלק ומהיר.

  • לקבוע הסכם הוגן לשני בני הזוג

חלק מכריע בהליך הגירושין עוסק באופן קביעת חלוקת הרכוש והנכסים. עורך הדין יוכל לדאוג לכך שחלוקת הרכוש תיעשה באופן הוגן, כך שאף אחד מבני הזוג לא יצא מופסד.

  • לסייע בחוקי המשמורת על הילדים

קביעת המשמורת על הילדים היא אחד הגורמים החשובים ביותר עבור זוגות בהליך גירושין. עורך הדין שלכם יוכל לעזור לכם לשמור על זכויותיכם כהורים.