גירושין בישראל

חוקר פרטי - משרד חקירות

מהי העילה השכיחה ביותר להגשת תביעת גירושין? התשובה לכך ברורה כמעט לחלוטין: בגידות. בגידה נחשבת היום לעניין בלתי נסלח עבור לא מעט אנשים, ובצדק רב. אדם שתפס את בן זוגו בבגידה, יבקש ברוב המקרים להתגרש ממנו. אך כיצד ניתן להוכיח בגידה? בעזרת חוקר פרטי מקצועי.

משרד חקירות מיומן יסייע לך לגלות הכל

היום ישנם גורמים רבים שנעזרים בשירותיו של חוקר פרטי, כדי לחשוף מידע מכל סוג:

  • מעילות בארגונים
  • תביעות פיקטיביות לביטוח לאומי
  • בגידות וענייני אישות
  • מודיעין עסקי או מידע על שותף עסקי פוטנציאלי

מכל אלו, נדמה כי ענייני אישות, כלומר – העניינים שבינו ובינה, הם העיסוק העיקרי של חוקרים פרטיים. בכל רגע נתון מוגשות לפתחם של משרדי חקירות בקשות רבות לביצוע מעקבים אחרי בני זוג, במטרה לברר האם הם בוגדים או שמא החשדות אינם נכונים.

כל חוקר פרטי יכול לסייע באיתור בן זוג בוגד?

באופן כללי, כן. ישנם כמובן פה ושם חוקרים פרטיים שבוודאי אינם עוסקים בתחום, אך קשה להאמין שישנו משרד חקירות שלא מעניק שירות כזה. עם כמות הפניות שמגיעות למשרדים כאלו מידי יום, התמחות ומתן שירות כזה היא כמעט מחייבת בעולם החקירות.

איך זה מתבצע? חוקר פרטי מיומן מחזיק בכישורים אין ספור בתחום החקירות. הוא יכול לאתר מידע רב על האובייקט אחריו התבקש לבצע מעקבים, מכתובת המגורים הנוכחית שלו, דרך העיסוק שלו כיום ועד לכל הרכוש שבבעלותו. ולעניינים כאלו יש משמעות רבה כאשר אחד הצדדים מעוניין לפתוח בהליך גירושים.

הראיות שאוסף חוקר פרטי קבילות בבית המשפט

לרבים מאיתנו נדמה כי הפעולות שמבצעים החוקרים הפרטיים כוללות שיטות ותחבולות שנחשבות 'מעל לחוק'. וזה ממש לא נכון. חוקר פרטי אמיתי מבצע את כל עבודתו בהתאם לחוק, ומבלי להשיג דבר בדרכים לא כשרות.

לכן, כל ראיה שיאסוף החוקר הפרטי תוכל לשמש לטובת הצד התובע בבית המשפט. והחשיבות של העניין רבה מאוד: במקרים רבים, אדם שמגיש תביעת גירושין צריך להוכיח כי הסיבה לכך באמת מוצדקת. אחרת, בית הדין לא יאשר את הבקשה.

אם אותו אדם יוכיח, בעזרת ראיות שנאספו על ידי חוקר פרטי מקצועי, כי נבגד על ידי בן זוגו, הדרך להשגת אישור הגירושין והגט תהיה קצרה. כשיש בידיו שורה ארוכה של ראיות חותכות – אותן לא יוכל להשיג לבדו בשום מצב – ההליך יסתיים במהירות.

בגידות הן לא דבר נעים – שים להן סוף

בגידה היא לא עניין מגדרי, בניגוד למה שנוטים לחשוב. גם גבר וגם אישה בוגדים בבן הזוג, משום שזהו עניין של משיכה רגעית ולא יותר. מה שחשוב הוא לשים לעניין סוף. בגידות הן דבר שפוגע קשות בבן הזוג וככל שהוא נמשך – הפגיעה תהיה קשה יותר. פנייה אל חוקר פרטי תוכל לפתור זאת בצורה הטובה והמהירה ביותר, מבחינת שני הצדדים.