גירושין בישראל

בחירת עורך דין לגירושין

גירושין הוא אחד הדברים הקשי ביותר, מדובר לא פעם על פירוק המשפחה, הילדים שיכולים להיפגע מכל המקרה הקיצוני הזה של גירושין.

לא פעם הליך של גירושין גם הופך להיות הליך פלילי בעקבות תלונות שמוגשות או מקרה קיצוני של אלימות במשפחה שיכול להוביל גם לגירושין.

למרות שלא תמיד הגירושין מסתיימים בצורה לא נעימה וישנם בתקופה האחרונה הרבה מאוד זוגות שמחליטים להתגרש ולסגור את העניין בצורה יותר נעימה לשני הצדדים, עדין ישנם מקרים בהם גם מעורב עורך דין פלילי אשר מייצג את אחד מהצדדים בגלל תלונה שהוגשה במשטרה ונחקרת כחלק מהליך פלילי.

אם אתם הולכים להתגרש, אתם חושבים לעתים קרובות מה עליכם לעשות בנסיבות אלה. בדרך כלל אתם חושבים לקבל שירות של עורך דין לגירושין שנחשב למהלך נהדר ונכון בסיטואציה שבה אתם נמצאים. אם אין לכם מושג כיצד ניתן לבחור עורך דין לגירושין, אנו ממליצים לעקוב אחר הטיפים הבאים:

סוג ההליך : בחרו באיזה תהליך גירושין אתם רוצים להשתמש: החליט אם ברצונך להשתמש בהתדיינות משפטית, גישור, גירושין בשיתוף פעולה או גירושין בשיתוף פעולה. ניתן גם לא פעם לסיים את ההליך על ידי גישור בלבד שבני הזוג הולכים יחד לאותו עורך דין שמייצג את שני הצדדים, במקום לשכור שירות משני עורכי דין שונים.

החליטו איזה סוג שירות משפטי אתם זקוקים לו : לא פעם אתם לא צריכים באמת שירות משפטי לייצוג רב, אלא מדובר על חלוקת רכוש שיכולה להתדיין גם בבית דין לענייני משפחה, או שאתם רוצים לסיים את ההליך בגישור.

דעו מה אתם יכולים להרשות לעצמכם : העלות של ייצוג על ידי עורך דין גירושין היא לא דבר זול, ישנם מקרים שזה מגיע לעשרות אלפי שקלים על ייצוג בהליך משפטי של גירושין.

בקשו המלצות : בטוח שתמצאו סביבכם המון זוגות גרושים, המציאות היא כזאת שהסטטיסטיקה מראה שיש לא מעט כאלו, אז אם תשאלו מסביב את הקרובים אליכם לבטח תצליחו למצוא המלצות על עורך דין גירושין שתוכלו לשכור את שירותיו.

עשו שימוש חכם באינטרנט. את עורכי הדין הטובים ביותר תוכלו למצוא ברשת. זה רק עניין של זמן, סבלנות ומחקר.

קחו דירוגים של עורכי דין לגירושין עם ציונים דירוג גבוהים. חברות דירוג עורכי דין אינן מוטעות. עורך דין שיחליט שלא להשתתף או לייעץ בתוכנית אתר דירוג ספציפי עלול לגרום לדירוג גרוע, גם אם הוא או היא עשויים להיות עורכי דין טובים.

חפשו עורך דין המיומן בדיני משפחה. אתם זקוקים לעורך דין שעובד בקביעות בגירושין.

ראיינו לפחות שניים או שלושה עורכי דין לפני בחירת עורך דין. זו עשויה להיות משימה מוחצת ומתישה. אבל אם אתם רוצים את התוצאה הטובה ביותר של המקרה שלכם, שקלו לעשות זאת.

ערכו רשימת שאלות שיש לשאול לפני שתראיינו מישהו. תכינו את כל השאלות מראש ותגיעו עם שאלות מוכנות.

לכן עם האינסטינקט שלכם. אל תפחדו לערב אינטואיציה בהחלטה שלכם, היא חלק מהותי מכל בחירה שתעשו.