גירושין בישראל

מציאת עורך דין גירושין ברשת

אדם אשר נמצא בראשיתו של הליך גירושין, או שהוא שוקל ברצינות לעשות את הצעד, חייב לוודא שנמצא לצידו עורך דין מנוסה ומיומן - עו"ד גירושין שזוהי המומחיות שלו. כיום, הדרך למצוא עורך דין כזה פשוטה יותר, משום שלרשותנו נמצא אחד הכלים הטובים ביותר לאיתור מידע: רשת האינטרנט. אז איך בוחרים איש מקצוע כזה בעידן המקוון?

לבחור מהכיסא הנוח בבית - אבל לא לוותר על דבר

היתרון הגדול ביותר של האינטרנט הוא באפשרויות הבלתי מוגבלות שהיא מציעה לנו, מבלי לקום מהכיסא. לא צריך לעשות טלפונים, לא צריך לכתת רגלינו בין משרדים שונים - כל התהליך הראשוני של הבחירה נעשה בצורה הפשוטה ביותר שיש, באמצעות מאגר המידע הגדול ביותר שקיים היום.

אז איך מאתרים עו"ד גירושין דרך הרשת?

כדי להבטיח שאתם בוחרים עו"ד גירושין מוצלח, חשוב מאוד לברר עליו פרטים ובמילים אחרות: לעשות 'שיעורי בית'. כשהאינטרנט פתוח ונגיש עבורכם מכל מחשב, תוכלו לעשות את שיעורי הבית הללו בקלות. הרי הכל פרוס לפניכם.

היום, לכל עורך דין מכל תחום כמעט, יש אתר אינטרנט. זהו המקום הראשון בו כדאי לכם לברר פרטים לגביו: באתר הזה תוכלו לדעת במה הוא עוסק, מהם תחומי ההתמחות העיקריים שלו, האם הוא עוסק באפיקים נוספים מלבד גירושין, מהו הוותק שלו ובמקרים מסוימים - אפילו מה הם ההישגים המשפטיים שלו.

עבור עורך הדין, האתר הוא חלון הראווה שלו לעולם ולכן הוא ינסה להציג עצמו בדרך זו בצורה הרחבה והטובה ביותר. נכון, האתרים הללו יציגו תמיד תמונה חיובית ויהיו בעלי קו שיווקי לגבי אותו עורך דין, אך כל אדם יכול דרכם ללמוד רבות על העורך דין המסוים בצורה אובייקטיבית למדי.

חפשו מידע על עו"ד גירושין בכל רחבי הרשת

עוד אחד מה'קסמים' שמציעה לנו הרשת הוא מנועי החיפוש. אלו כלים ייחודיים אשר בעזרתם ניתן לאתר בקלות מידע רב על כל אדם, כל גורם וכל גוף אשר נמצא ברשת ונכתב עליו דבר מה בעולם המקוון. בעזרת מנועי החיפוש הללו, אפשר לדעת הרבה מאוד על רוב בעלי מקצוע - מלבד האתרים הרשמיים שלהם. בדרך זו אפשר למצוא חוות דעת של לקוחות, לראות דיונים ברשת שבהם הם השתתפו ואפילו לאתר הליכים משפטיים שבהם לקחו חלק (במקרה של עורכי דין). בדרך זו, אפשר לדעת הרבה מאוד על אותו עורך דין, ובצורה האובייקטיבית ביותר.

למדו על התחום אליו אתם נכנסים דרך אתרים מקצועיים

ישנם לא מעט אתרים מקצועיים ברשת אשר נוגעים בעולם המשפט בצורה כזו או אחרת. חלק מהם יהיו מושקעים מאוד ומקצועיים בצורה בלתי רגילה, כך שתוכלו ללמוד מהם הרבה מאוד, במיוחד לקראת מה שמצפה לכם. הליך גירושין אינו דבר פשוט וכדאי שתלמדו עליו כמה שיותר, עוד לפני שאתם בוחרים מי ייצג אתכם.

באתרים הללו, תוכלו להבין מה חשוב בהליך המשפטי ומה לא; תוכלו להבין כיצד אמור להתנהל ההליך המשפטי ותלמדו מה מצפה לכם בהמשך; תגלו סוף סוף מה משמעותו של הליך גירושין ובמה הוא כרוך. כל זה יאפשר לכם בהמשך, להבין גם איזה עו"ד גירושין אתם רוצים שייצג אתכם בהליך הרגיש הזה.

אל תוותרו על הניסיון והאישיות

עכשיו, כשאתם יודעים כיצד לחפש אחר עורכי דין ברשת האינטרנט, חשוב שתדעו גם לשים לב לכמה גורמים. הראשון, הוא כמובן הניסיון של העו"ד שלכם: אל תעזו לשכור את שירותיו של עורך דין חסר ניסיון בתחום, או כזה אשר מגיש שירותים במגוון תחומים ולא רק בגירושין. העו"ד שלכם חייב להיות המקצועי ביותר, ורק ניסיון והתמחות ספציפית בתחום זה תבטיח את העניין בוודאות.

לא פחות חשוב לוודא כי אישיותו של עורך הדין מתאימה לכם: אתם הולכים להיות צמודים לאותו אדם במשך זמן רב ולמעשה לשים בו את כל מבטחכם. לא יכול להיות שתעשו זאת עם אדם שאין לכם כימיה איתו או שאתם לא מסתדרים איתו. עו"ד גירושין צריך להיות כמו חבר שדואג לאינטרסים שלכם ושלכם בלבד. הקפידו על כך.

איפה הכי כדאי לחפש עו"ד גירושין ברשת?

כמובן שכעת אתם יודעים כמעט הכל על בחירה של עו"ד גירושין טוב, אבל קרוב לוודאי שטרם שאלתם את עצמכם מהם האתרים הטובים ביותר בהם כדאי לחפש אחר עורך דין כזה או אחר. ככלל, האתרים המומלצים ביותר הם אתרי אינדקסים גדולים, אשר מרכזים במקום אחד שלל אנשי מקצוע. האתרים של דפי זהב (d.co.il) - הנה למשל רשימת עורכי דין לתחום הגירושין ברחבי הארץ שם - או של בזק (b144.co.il) הם דוגמאות טובה לכך, אבל גם אתרי האינדקסים הייחודיים לתחום עריכת הדין כמו האינדקס של מחשבות בשיתוף עיתון גלובס הן אופציות טובות לחיפוש.

האתרים הללו, אשר עברו שדרוג גדול מאוד בשנים האחרונות, מציעים היום עשרות, מאות ואלפי אנשי מקצוע, אותם ניתן לפלח לפי תחום העיסוק, האזור בו הם מעניקים שירות, שפות מתן השירות, התמחויות בתחומים נוספים ועוד. בדרך הזו, החיפוש אחר עו"ד גירושין יהיה הפשוט ביותר.