גירושין - עורכי דין גירושין - עורכי דין

גירושין בישראל: עורכי דין | עורך דין

טיפול משפטי בנושאי דורש מיומנות ונסיון. ישנם עורכי דין רבים הפועלים בתחום דיני המשפחה, אך לא כל עורך דין יהיה בעל המומחיות הנדרשת על מנת לייצג אתכם בצורה המקצועית ביותר.

בחירת עורך דין היא תהליך חשוב ביותר, מאחר ותהליך גירושין הוא תהליך ארוך, ולכן עורך דין אותו תבחרו ילווה אתכם לאורך דרך ארוכה. לכל אורך התהליך עלולים להיווצר התפתחויות וסיבוכים בלתי צפויים, ולכן עורכי דין רבים עשויים להתברר כבחירה לא מתאימה, מאחר ולא יהיו להם הכלים להתמודד עם אותן בעיות בדרך.

חשוב מאד כי תהיו מעורכים בכל ההחלטות והפעולות בהן ינקוט עורך הדין שלכם, על מנת שלא תהיו מופתעים בשלב מאוחר מדי. לצערנו, עורכי דין רבים נוהגים לבצע פעולות ללא עדכון שוטף של לקוחותיהם. אתם כלקוחות זכאים לקבל תשובות באשר להתפתחות בבית המשפט, לרבות קבלת מידע בדבר טענות הצד שכנגד. אין סיבה כי את התהליך ינהלו עורכי דין בלי לשתף אתכם בכל מהלך קבלת ההחלטות. זכותכם לקבל מעורך הדין שלכם את כל המידע הנדרש על מנת לקבל את ההחלטות המתאימות לכם, ולבחור דרך פעולה גם אם היא לא מומלצת על ידי עורכי דין כאלה ואחרים.

חשוב לזכור - הליך גירושין הוא תהליך אותו אתם עוברים - הוא לא תהליך של עורכי הדין!

במקביל, חשוב כי תעדכנו את עורך הדין שלכם בכל מידע שעלול להיות משמעותי במהלך הליך הגירושין שלכם. גם עורכי דין מעולים יכשלו בתפקידם אם תסתירו מהם פרטי מידע משמעותיים, העלולים להתגלות במפתיע במהלך הליך הגירושין. גם פרטים הנראים לכם שוליים עשויים להפוך לפרטים מרכזיים בידי עורך דין מנוסה, ולכן כדאי שתשאירו את ההחלטות לגבי רמת החשיבות של כל פרט למי שמנוסה בקבלת החלטות מסוג זה.

עיתוי בחירת עורכי דין

כפי שציינו קודם, הליך גירושין הוא לעיתים קרובות תהליך ארוך וסבוך. עם זאת, הכנה נכונה מצדכם יכולה לסייע לקיצור התהליך ולהפיכתו לקל הרבה יותר. עורך דין טוב יוכל להכין אתכם לשלבים המכריעים על ידי איסוף המידע והכנת הקרקע עוד כשהתהליך בתחילתו. לפיכך, חשוב לבחור עורך דין כבר כאשר אתם בתחילת התהליך, ולא להמתין עד לרגע האחרון.

W3C Validation המידע באתר הוא כללי, ואינו מתיימר להיות תחליף לייעוץ משפטי. כל שימוש בו הוא אך על אחריותך. מידע משפטי מעמיק יותר מצוי באתרים כגון האתר של חברת עורכי דין לגירושין עזריאלנט ואחרים. בכל מקרה ראוי להתייעץ עם עורכי דין מומחים בנושאי גירושין.


  גירושין / גט
  שלום בית
  ילדים
  אלימות במשפחה
  דמי מזונות
  רכוש וממון
  בתי דין / משפט
  עגינות
  סעדים זמניים
  בגידה
  אסטרטגיית גירושים